Sevgililer günü için birbirinden teknolojik hediye

Yıldırım Yiğit

Orbotix BB-8 Droid

BB-8 Droid akıllı telefonunuz üzerinden kontrol edebildiğiniz yer droidi. Sphero temeline sahip cihazın kendine has tarzı ve stili dikkat çekici. Sesli komut, alan taraması gibi bir çok özelliği olan BB-8, Star Wars hayranları için güzel bir hediye.

Fiyat : 600 TL

HPI Q32 BAJA Uzaktan Kumandalı Model

Uzaktan kumandalı arabalar bütün erkeklerin ilgisini çekmeyi başarıyor. HPI tarafından üretilen bu araç, sanılanın aksine bir uzaktan kumandalı oyuncak değil bir model. Kontrolleri ve aracın tepkileri profesyonel bir modelden farksız.

Fiyat : 170 TL

LG Pocket Photo

Son zamanlarda fotoğraf çekmek bir hayli popülerleşti. Instagram, Snapchat derken öz çekimin’in patlaması ile birlikte fotoğraf çekmek bir eğlenceye dönüştü. Ancak hala, fotoğrafı bilgisayar yada telefonun ekranında görmektense fiziki olarak basıp, yanında taşımak isteyenler olabilir. LG Pocket Photo tamda buna ihtiyacı olanlar için. Telefonunuz üzerinden çektiğini fotoğrafı LG Pocket Photo ile kağıda basabilirsiniz.

Fiyat: 200-250 TL

3Doodler 2.0 3D çizim kalemi

3Doodler dünyanın ilk 3 boyutlu çizim kalemi. Basit bir şekilde pilastik uçları eriterek size 3 boyutlu çizim imkanı tanıyor. Havada veya düz bir zemin üzerinde çizim yapabilir, mimarlık modeller ortaya çıkartabilirsiniz. Kısaca 3Doodler ile çizim yapmanın sınırını hayal gücünüz belirliyor.

Fiyatı : 450 – 500 TL

Misfit Aktivite Saati

Misfit geliştirdiği teknoloji ile birlikte, bir çok cihaza önderlik etmiş kelimenin tam manası ile fitness alanında bir devrim yapmıştır. Metal tasarımın hakim olduğu Misfit, uykunuzu gözlemler uykuda ne kadar süre harcadığınızı hesaplayabilir. Akıllı telefonunuz üzerinden kontrol edebildiğiniz aktivite saati ile günlük olarak kaç adım attığınızı hesaplayabilirsiniz.

misfit

Fiyat: 150 – 200 TL

Guitar Hero Live

FreeStyleGames efsanevi Guitar Hero serisinin yeni oyunu karşımızda. Yeni oynanış modu ve yeni gitar kumandası ile seni bekliyor. Gerçek bir seyirci önünde çalmak bambaşka bir his. Yeni Guitar Hero ile birlikte birinci şahıs kamerası sayesinde artık sahnenin tam ortasında gerçekten siz olacaksınız. Gerçek tepkiler veren gerçek seyirci…

Fiyat : 450 – 500 TL

Raspberry Pi 2

Raspberry Pi, kredi kartı büyüklüğünde bir bilgisayardır. Televizyonunuza bağlayıp görüntü alınabilir. Normal bir bilgisayarın yaptığı çoğu işlevi yapabilir, sözcük işlemleri, hesap programları ve çeşitli oyunları oynatabilir. Projeler geliştirebilir ve temel olarak Raspberry Pi 2 ‘yi kullanabilirsiniz. Full HD videolar oynatabilir, televizyonunuz için bir medya oynatıcısına dönüştürebilirsiniz. Raspberry Pi ile sınırları sadece siz belirlersiniz. Aşağıdaki videodan Raspberry Pi için yapılmış 5 projeye göz atabilirsiniz.

Fiyat : 130 – 150 TL

 

KAYNAK : http://hwp.com.tr/sevgililer-gunu-…eknolojik-hediye-65559

Yorumunu Bırak