Telefonunuzda müzik dinlemek için en iyi 3 uygulama

Yıldırım Yiğit

Android kullanıyor ve müzik dinlediğiniz program hoşunuza gitmiyor mu? Yeni uygulamalar denemeyi seviyor, kullanışlı uygulamalara para ödemekten çekinmiyormusunuz? O halde sizler için hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz.

Spotify Music

Spotify aslında tam manası ile bir müzik oynatıcısından çok, bir müzik dinleme platformu. Spotify’a ücretsiz bir şekilde üye olup, Spotify’ın internet sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Telefonunuz üzerinden ücretsiz müzik dinleyebilirsiniz ancak bunun için Spotify Premium satın almanız gerekiyor. Spotify Music’i buradan indirebilirsiniz.

spotify

Poweramp

Bir çok Android kullanıcısı tarafından sevilen, Google Play Store’daki en iyi müzik uygulamalarından biri.

Kullanıcılara sunduğu, ekolayzer, geniş tema seçeneği ve kullanım kolaylığı sunan uygulama. Uygulamayı market üzerinden ücretsiz bir şekilde deneyebiliyorsunuz. Android market üzerinden buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

poweramp

PlayerPro

PlayerPro Music Player Apk,android için kaliteli müzik player uygulamasıdır widget özelliği bulunan kaliteli bir uygulama müzik keyfini ikiye katlayıp keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ancak rakibi Poweramp gibi uygulamayı ücretsiz deneyebiliyorsunuz ancak sürekli kullanmak istediğinizde ücret ödemeniz gerekiyor.Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

player_pro

 

KAYNAK : http://hwp.com.tr/telefonunuzda-mu…n-iyi-3-uygulama-65506

Yorumunu Bırak